<source id="3oodw" ><sup id="3oodw" ></sup></source>

      1. <s id="3oodw" ><th id="3oodw" ><small id="3oodw" ></small></th></s>
        <i id="3oodw" ><optgroup id="3oodw" ></optgroup></i>

            <input id="3oodw" ><bdo id="3oodw" ><cite id="3oodw" ></cite></bdo></input>
            <delect id="3oodw" ><ruby id="3oodw" ></ruby></delect>

            <em id="3oodw" ><progress id="3oodw" ></progress></em><input id="3oodw" ></input>
            <strike id="3oodw" ></strike>
            19:45
            Leicester City
            Birmingham City
            19:45
            Sheffield Wednesday
            Manchester City
            19:45
            Tottenham
            Norwich City
            20:00
            Mirandés
            Real Sociedad
            17:30
            Bayer 04 Leverkusen
            1. FC Union Berlin
            19:45
            Eintracht Frankfurt
            Werder Bremen
            19:45
            Juventus
            Milan
            20:10
            Olympique Lyonnais
            Paris Saint-Germain
            22:15
            Barcelona SC
            Independiente del Valle
            22:15
            Tigre
            Palmeiras
            00:30
            Athletico Paranaense
            Peñarol
            1
            0
            22:15
            Jorge Wilstermann
            Colo-Colo
            00:30
            América de Cali
            Grêmio
            0
            2
            00:30
            Caracas FC
            Boca Juniors
            1
            1
            00:30
            Independiente Medellín
            Club Libertad
            1
            2
            22:00
            Vélez Sarsfield
            Godoy Cruz
            17:50
            Ascoli
            ChievoVerona
            20:00
            Spezia
            Pescara
            00:40
            Millonarios FC
            Independiente Santa Fe
            0
            0
            08:30
            Sydney FC
            Jeonbuk Hyundai Motors
            2
            2
            90+'
            Villa San Carlos Reserve
            UAI Urquiza Reserve
            1
            0
            09:30
            Queensland Lions
            Moreton Bay United
            4
            1
            17:00
            Austria Lustenau
            Wacker Innsbruck
            16:30
            Dinamo Brest
            Shakhtyor Soligorsk
            14:00
            Rudar Kakanj
            GOŠK Gabela
            15:30
            HŠK Zrinjski Mostar
            FK Tuzla City
            17:00
            FK Borac Banja Luka
            FK Željezničar
            17:00
            NK Široki Brijeg
            Olimpik Sarajevo
            22:15
            EC Santo André
            Goiás
            22:15
            Fluminense
            Botafogo PB
            23:30
            Grêmio Esportivo Brasil
            Manaus AM
            18:00
            América RJ
            Americano RJ
            23:00
            Petrolina PE
            Sport Recife
            22:30
            CRB
            Náutico
            16:00
            Botev Galabovo
            Botev Plovdiv
            21:00
            ADR Jicaral Sercoba
            Herediano
            21:00
            Municipal Grecia
            Santos de Guápiles
            23:30
            CS Cartaginés
            La U Universitarios
            14:00
            NK Istra 1961
            NK Osijek
            16:00
            NK Varaždin
            HNK Gorica
            18:00
            HNK Hajduk Split
            GNK Dinamo Zagreb
            16:00
            SK Sigma Olomouc
            FK Jablonec
            16:30
            1. FC Slovácko
            Slovan Liberec
            16:30
            Viktoria Plzeň
            Mladá Boleslav
            17:00
            Sparta Praha
            Baník Ostrava
            17:30
            AaB
            FC København
            19:45
            Romford
            AFC Sudbury
            HT'
            Bayern München U19
            GNK Dinamo Zagreb U19
            1
            2
            15:00
            FK Crvena zvezda U19
            FC Midtjylland U19
            15:00
            Red Bull Salzburg U19
            Derby County U19
            18:00
            SC Weiche Flensburg 08
            Heider SV
            18:30
            Bonner SC
            SV Lippstadt 08
            18:30
            TUS Haltern
            Rot-Weiß Essen
            18:30
            1. FC Bocholt
            RW Oberhausen
            16:30
            AEK Athens
            Aris Thessaloniki
            19:30
            PAOK
            Olympiacos
            21:00
            Deportivo Carchá
            CD Petapa
            21:00
            Solola FC
            Deportivo San Pedro
            22'
            Dorogi FC
            MTK Budapest
            0
            0
            17:00
            Paksi
            Budapest Honvéd
            19:00
            Zalaegerszegi TE
            MOL Fehérvár FC
            08:30
            Real Kashmir
            Neroca FC
            1
            0
            11:30
            Aciesta Trau FC
            Churchill Brothers SC
            1
            0
            13:30
            Caravaggio
            Ponte San Pietro
            13:30
            Castellanzese
            Dro
            13:30
            Folgore Caratese
            Villa d’Almè Valbrembana
            13:30
            Inveruno
            Pro Sesto
            13:30
            Legnano
            Arconatese
            13:30
            Levico Terme
            Seregno
            13:30
            Milano City
            Sondrio
            13:30
            NibionnOggiono
            Scanzorosciate
            13:30
            Tritium
            Virtus Bolzano
            13:30
            Virtus CiseranoBergamo
            Brusaporto
            13:30
            Ambrosiana
            Chions
            13:30
            Belluno
            Adriese
            13:30
            Cjarlins Muzane
            Caldiero Terme
            13:30
            Delta Porto Tolle
            Prodeco Montebelluna
            13:30
            Este
            Union Feltre
            13:30
            Luparense
            Cartigliano
            13:30
            San Luigi
            Villafranca
            13:30
            Tamai
            Mestre
            13:30
            Union Clodiense
            Legnago Salus
            13:30
            Vigasio
            Campodarsego
            10:00
            Kawasaki Frontale
            Nagoya Grampus Eight
            10:00
            Shimizu S-Pulse
            Kashima Antlers
            10:00
            Cerezo Osaka
            Urawa Red Diamonds
            10:00
            Matsumoto Yamaga FC
            Vegalta Sendai
            10:00
            Sanfrecce Hiroshima
            Sagan Tosu
            10:00
            Yokohama FC
            Hokkaido Consadole Sapporo
            10:00
            Gamba Osaka
            Shonan Bellmare
            10:00
            Kashiwa Reysol
            Oita Trinita
            17:30
            Etoile Nouakchott
            Medina 3 FC
            03:00
            Club Tijuana
            Toluca
            3
            0
            19:45
            FC Utrecht
            Ajax
            HT'
            Akademija Pandev
            KF Shkupi
            0
            0
            HT'
            FK Labunishta
            Bregalnica Štip
            0
            3
            HT'
            FK Rabotnički Skopje
            KF Shkëndija
            0
            1
            HT'
            FK Renova
            FC Struga Trim & Lum
            1
            1
            17:00
            ŁKS Łódź
            Zagłębie Lubin
            17:00
            Śląsk Wrocław
            MKS Korona Kielce
            19:30
            KS Lechia Gdańsk
            Legia Warszawa
            19:30
            Piast Gliwice
            MZKS Arka Gdynia
            15:00
            Al Waab FC
            Al Kharaitiyat SC
            15:30
            Petrolul Ploieşti
            Sepsi OSK
            18:30
            FC Politehnica Iaşi
            Universitatea Craiova
            15:00
            Akhmat Grozny
            Zenit St. Petersburg
            15:30
            Shinnik Yaroslavl
            Ural Yekaterinburg
            16:30
            Spartak Moscow
            CSKA Moscow
            19:45
            Kilmarnock
            Aberdeen
            19:45
            Livingston
            Celtic
            19:45
            Motherwell
            Ross County
            19:45
            Rangers
            Hamilton Academical
            19:45
            St. Mirren
            St. Johnstone
            19:45
            Arbroath
            Dunfermline Athletic
            19:45
            Brechin City
            Annan Athletic
            21'
            ŠKF Sereď
            MFK Ružomberok
            0
            1
            15:30
            AS Trenčín
            Slovan Bratislava
            16:30
            FC Nitra
            FC ViOn Zlaté Moravce
            17:30
            DAC Dunajská Streda
            FK Poprad
            14:00
            AŠK Bravo
            NK Domžale
            16:30
            NK Celje
            NK Maribor
            19:00
            NŠ Mura
            Rudar Velenje
            22:00
            Colombia U20
            Bolivia U20
            18:30
            Winterthur
            FC Bavois
            19:15
            FC Luzern
            Young Boys
            17:30
            Antalyaspor
            Alanyaspor
            11:00
            Elazığ Belediyespor FK
            Payasspor
            0
            2
            09:00
            Kocaeli Bayan FK
            Konak Belediyesi
            2
            4
            90+'
            Mariupol
            Vorskla Poltava
            3
            0
            15:00
            Olimpik Donetsk
            Desna Chernihiv
            15:00
            Zorya Luhansk
            FC Lviv
            17:00
            Shakhtar Donetsk
            SK Dnipro-1
            17:30
            Karpaty Lviv
            Oleksandria
            11:00
            Metallurg-M Lipetsk
            FC Yelets
            2
            1
            12:00
            Neman Grodno
            Fk Arsenal Dzerzhinsk
            2
            0
            18:00
            Bryne FK
            Staal Jørpeland
            19:00
            Eslövs BK
            Torns IF
            14:00
            Denmark
            Norway
            16:30
            Germany
            Sweden
            18:00
            New Zealand
            Belgium
            20:15
            Portugal
            Italy
            08:00
            Armenia
            Lithuania
            0
            1
            14:00
            Austria U19
            Slovenia U19
            45+'
            USA U19
            England U19
            2
            0
            Open app ›